KONST / Litografier / Grafiska blad 13272474
nr 1327 2474
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Grafiska blad, Bokverk + 3 signerade färglitografier. 110x140mm (minsta) 220x305 mm (största)
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:50:18
600 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg